Wojciech z Humnisk Humnicki – Albert Humnicki h. Gozdawa –1602 | | |
Mikołaj Stadnicki h. Szreniawa –1580 | | |
Stanisław Diabeł Stadnicki –1610 Anna z Ziemieczyc Ziemiecka – | | |
Andrzej Piotr Stadnicki h. Szreniawa 1559–1608 Zofia Sienieńska h. Dębno –1616 | | |
Jan Stadnicki h. Szreniawa 1552–1620 Barbara Drohojowska –1580 | | |
Magdalena Małgorzata Białobrzeska – Anna Kormanicka h. Junosza – | | |
| | Stanisław Mateusz Stadnicki – | | |
Mikołaj Zborowski h. Jastrzębiec –1585 Zofia Tęczyńska h. Topór –1584 | | |
Marcin Zborowski 1545–1575 | | |
| | Urszula z Nowego Miasta Rozdrażewska v. Wrzesieńska –1567 | | |
| | Jan Borek Gostyński –1562 Zygmunt z Milcza Korzbok Łącki 1540–1597 | | |
Konstancja z Rytwian Zborowska – | | |
Adam Aleksander Zborowski – | | |
Aleksander Koryciński –1664 | | |
| | Aleksander Zborowski –1637 | | |
| | Samuel Zborowski h. Jastrzębiec –1584 Zofia Jordan h. Trąby –1601 | | |
| | Piotr z Rytwian Zborowski –1581 | | |
Aleksander Chodkiewicz 1560–1626 | | |
| | Marcebella Anna Korecka –1648 Mikołaj Hlebowicz h. Leliwa –1632 | | |
| | Joachim Korecki 1556–1612 | | |
Hieronim Chodkiewicz 1598–1613 | | |
Anna Scholastyka Chodkiewicz 1604–1625 Jan Stanisław Sapieha 1589–1635 | | |
| | Jan Karol Chodkiewicz 1561–1621 Anna Alojza Ostrogska 1600–1654 | | |
| | Jan Hieronim Chodkiewicz 1537–1579 | | |
Krzysztof z Ostroroga Lwowski –1571 | | |
| | Marcin Ostroróg-Lwowski z Ostroroga h. Nałęcz –1590 Gertruda Gierusza Opalińska z Bnina h. Łodzia 1569–1602 | | |
Piotr z Ostroroga Lwowski –1571 | | |
Anna z Ostroroga Lwowska –1569 | | |
| | Zofia Opalińska z Bnina h. Łodzia 1570–1623 Andrzej Leszczyński z Leszna h. Wieniawa 1553–1606 | | |
| | Anna Opalińska z Bnina h. Łodzia –1629 Zygmunt Grudziński z Grudny h. Grzymała 1572–1653 | | |
| | Jan Opaliński z Bnina h. Łodzia 1581–1637 Urszula Potulicka 1594–1657 | | |
| | Piotr Opaliński z Bnina h. Łodzia 1586–1624 Zofia Kostka z Rostkowa h. Dąbrowa 1591–1639 | | |
| | Barbara Katarzyna Ostroróg-Lwowska z Ostroroga h. Nałęcz –1628 Jan Opaliński z Bnina h. Łodzia 1546–1598 | | |
| | Wojciech z Ostroroga Lwowski –1559 | | |
Zbigniew Jan Ossoliński 1555–1623 Katarzyna z Lisowa Kosińska –1607 | | |
| | Katarzyna Zborowska –1587 Hieronim Ossoliński –1576 | | |
Katarzyna Opalińska z Bnina h. Łodzia 1593–1594 | | |
Elżbieta Opalińska z Bnina h. Łodzia 1595–1638 Jakub Rostworowski h. Nałęcz – | | |
Katarzyna Zofia Opalińska z Bnina h. Łodzia 1596–1635 Dymitr Wejher h. wł. 1578–1628 Gerhard hr. Dönhoff h. wł. 1590–1648 | | |
| | Andrzej Opaliński z Bnina h. Łodzia 1599–1625 Anna Mielżyńska z Brudzewa h. Nowina –1634 | | |
Zofia Opalińska z Bnina h. Łodzia 1600–1617 | | |
| | Piotr Jan Opaliński z Bnina h. Łodzia 1601–1665 Katarzyna Leszczyńska z Leszna h. Wieniawa 1600–1664 | | |
| | Anna Elżbieta Zborowska ze Zborowa h. Jastrzębiec –1608 Adam Sędziwój Czarnkowski h. Nałęcz 1555–1627 Piotr Opaliński z Bnina h. Łodzia 1566–1600 | | |
Jerzy Radziwiłł 1578–1613 Abraham z Lachowic Sieniuta – | | |
| | | | |
Marcin Derslaw Zborowski –1613 | | |
Spytek (Piotr) Zborowski –1608 | | |
Andrzej Zborowski 1583–1630 Anna z Brzezia Trachowna – | | |
Krzysztof Tuczyński 1565–1649 | | |
| | | | |
Marcin Amor Tarnowski –1596 | | |
Aleksander Gratus Tarnowski – | | |
Teresa Anna Brzechwa –1684 | | |
Eufrozyna Eulalia Tarnowska –1645 Jerzy Wiśniowiecki 1603–1641 | | |
| | Jan Gratus Tarnowski 1564–1626 | | |
| | Elżbieta (Halszka) Zborowska –1601 | | |
Krzysztof Zborowski –1593 | | |
| | Anna z Góry Konarska 1499–1565 Marcin Zborowski 1495–1565 | | |
| | Piotr z Góry Konarski –1566 Elżbieta „Kiełbasa” Gosławska – | | |
| | Stanisław Konarski z Konar h. Awdaniec –1519 Zofia Lanckorońska z Brzezia h. Zadora – | | | | Stanisław „Marszałkowicz” Lanckoroński z Brzezia h. Zadora 1412–1488 Anna Kurozwęcka z Kurozwęk h. Poraj 1431– | | | | Mikołaj „Marszałkowicz” Lanckoroński z Brzezia h. Zadora 1386–1462 Felicja Lis h. Lis 1388–1457 | | | | Zbigniew Lanckoroński h. Zadora 1360–1425 Anna Świnka ze Strzyg h. wł 1390–1445 | | | | Przedbór Bąk z Brzezia h. Zadora 1327–1387 | | |
| | | Ludwik Świnka h. wł. 1360– | | |
|
|
|
|
| | | Krzesław Półtorabek z Grzybowa i Kurozwęk h. Poraj 1404–1459 Ewa z Goszyc h. Gryf –1467 | | | | Dobiesław z Grzybowa, Kurozwęk, Szańca i Zalesia –1434 | | | | Krzesław z Chodowa, Michałowa i Kurozwęk 1342–1392 Małgorzata z Grzybowa może –1406 | | |
|
|
| | | Abraham „Czarny” z Goszyc –1444 |
|
|
|
|
|
|